HAKKIMIZDA
2016 yılında İstanbul Bebek' te kurulmuş olan mağazamız,  koşu ürünleri adına sınırsız seçenekler sunarak sizlere eşsiz ve kusursuz koşu deneyimleri sunmayı hedeflemektedir. Bu açıdan Türkiye’de bir ilke imza atan Runify sürekli büyümeyi hedefleyen ve daha iyi hizmeti amaçlayan vizyonuyla devamlı yenilikçi adımlarda bulunarak siz koşmayı sevenlere başka hiçbir yerde bulamayacağınız hizmetler vaat eder.

İstanbul' da yaşayan koşucuların en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri olan Bebek’te bulunan mağazamız günlük hayatın rutinine başlamadan önce egzersizlerinizi sağladığı eşsiz konforla gerçekleştirebilmeniz için saat 06.30 da açılmaktadır. Koşu malzemelerinizi saklayabileceğiniz kişisel dolaplar sunar ve egzersizlerinizden sonra mağazamızda duşunuzu alıp sonrasında bahçemizde temiz havayı soluyarak kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Geniş seçenekler sunan vitamin barımızdan faydalanabilirsiniz. Ve artık günlük hayatın koşuşturmacasına daha enerjik hissederek hazırsınız.

Açık havada koşma deneyimi için ihtiyacınız olan tüm konforu sağlamakla beraber mağaza içinde size egzersizlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alan sunarak alternatif sağlar.

Bu gibi hizmetlerle birlikte sizlerin daima memnun kalmasını hedefleyen firmamız geniş marka seçenekleriyle daha iyi performans sergileyebilmeniz için sizleri muhteşem koşu ürünleriyle tanıştırır. Eşsiz markaların benzersiz teknolojileriyle üretilmiş modellerle isteğinize ve ihtiyacınıza göre seçenekler sunarak size kişisel ve benzersiz bir koşu deneyimi sunar. Mağazamız Nike , Mizuno ,Adidas,Asics, The North Face ,Puma ,On Cloud ,Skechers , Garmin ,Oakley , Tomtom markalarının satışını sağlamaktadır. Ayakkabı ve tekstil ürünleriyle beraber koşarken ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları mağazamızdan ve internet sitemizden temin edebilirsiniz. Bu en popüler markaların eşsiz tasarıma ve konfora sahip ürünlerini kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve havale EFT seçenekleriyle online alışveriş sitemizle Türkiye’nin her yerinden temin edebilirsiniz.